O nas

Kim jesteśmy?

 

Arcobaleno to licząca się na rynku, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma. Od początku prowadzonej przez siebie działalności firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji stalowych oraz betonowych. Wykonujemy również zabezpieczenia ogniochronne oraz pozostałe usługi bezpośrednio związane z antykorozją stali i betonu.

Czym się wyróżniamy?

 

Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników, dla których prace związane z zabezpieczeniami antykorozyjnymi konstrukcji ze stali i betonu nie stanowią problemu. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych w Arcobaleno pracowników, a także systematyczne inwestowanie w najnowszej jakości sprzęt aplikacyjny i nowoczesne technologie sprawia, iż nasza firma z łatwością poradzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Nasz zespół potrafi sprostać wszelkim zadaniom związanym z antykorozją.

Jak pracujemy?

 

Do każdego realizowanego projektu podchodzimy indywidualnie, przeprowadzając dokładną analizę wszelkich projektowych oraz środowiskowych wymagań. Dzięki takiemu zaangażowaniu w zlecone nam zadania, z najwyższą starannością wykonujemy powierzony zakres prac, a także jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Nie obawiamy się skomplikowanych wyzwań i rozwiązujemy najtrudniejsze problemy.

 

Oferowane przez nas usługi wykonujemy na terenie budowy, ale także stacjonarnie w naszej malarni przemysłowej. Jeśli zachodzi taka potrzeba, świadczymy je również bezpośrednio u Klientów, co umożliwia nam kompleksową obsługę wszystkich projektów.

Klient przede wszystkim

 

Firma Arcobaleno stawia sobie za cel nie tylko walkę z korozją, ale przede wszystkim zależy nam na satysfakcji wszystkich Klientów. Interesuje nas długofalowa i efektywna współpraca, która przyniesie obustronne korzyści.

 

Chcemy zagwarantować naszym partnerom maksimum zadowolenia z wykonywanych usług, ponieważ tego właśnie oczekują oni od profesjonalnego usługodawcy, którym jesteśmy, a czynimy to za sprawą:
-wysokiej jakości wykonywanych usług
-indywidualnego podejścia
-wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników
-stosując wysokiej klasy materiały powłokowe
a także:
-dzięki pełnej kontroli prowadzonych prac
-standaryzacji pracy oraz
-dysponowaniu nowoczesnym wyposażeniem i technologiami

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia zawodowego.